Casper Nirvana Desktop Mac OS X Kurma

Alper Erboz

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarıma Mac kurmak istiyorum nasıl kurulacağını hatta ayarları falan hepsini biliyorum fakat bilgisayarım uyumlu mu onu bilmiyorum.
Lütfen uyumluysa söyler misiniz?
  • Intel Core i5 3470 3.2 GHz
  • Nvidia GeForce GT 630
  • 8GB RAM
  • 1TB Hafıza
Bilgisayarım Casper Nirvana'nın masaüstü PC'si.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi Bu Konuyu ben açmıştım ama Alper Erboz yazıyor. Galiba siz Beni Alper'le Karıştırdınız. Benim adım Efe. Alper benim arkadaşım . Yani o Alper Erboz hesabı benim değil. Casper Nirvana bilgisayar da Benim.
Benim bu konuyu açtığım hesapta kapanmış galiba. Bu benim yeni hesabım.
Bu arada bir sorum olacak. Ben yukarıda özellikleri yazan Casper Nirvana Desktop'a El capitan yerine iAtkos ML2 kurabilir miyim? Ya da El Capitan'ı nasıl kuracağımı anlatır mısınız. Çünkü ben iAtkos ML2'yi kurdum kurulum bitti ve kurulumun başarıyla sona erdiğini gösteren timsah geldi. Sonra açılırken Apple logosunda takıldı. Bekledim ama hiç bir sonuç alamadım. Ben bilgisayarımın modelini tam olarak atsam iAtkos ML2 veya El Capitan kurmama yardımcı olur musunuz? (Özel Bilgi: Bu arada Apple firmasını çok sevdiğim için iPhone kullanıyorum ancak Mac veya Macbook alamadığım için bu soruları soruyorum. )
( Şuan bende iAtkos ML2 dmg dosyası ve El Capitan raw dosyası var.)

Bu arada ben El Capitan kurmayı bir kaç kere denedim ama hiç beceremedim. :(:(:(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı