Casper Nirvana Laptop Açılmama Sorunu

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda oyun oynarken öfkelenip mouse dokunmatiğinin soluna yumruk attım. Sonra oyundan çıktım ve Chrome tarayıcıyı açmak istedim fakat hiçbir şeye tıklayamıyordum. Tıklıyordum ama algılamıyordu. Ardından bilgisayarı kapatıp tekrar açmak istedim fakat "Windows başlatılıyor" ekranında 5 dakika kadar bekledikten sonra mavi ekran çıktı ve bilgisayar kendisini resetledi. Bu bir kısır döngü haline geldi. Başlangıç onarmayı açtığımda ise yine 5 dakika civarı bekletip Windows arka planı geldi. 2 3 dakika daha bekledikten sonra mouse imleci geldi. 5 6 dakika daha bekledim sonra bir şey çıkmayınca kapattım. Sorun ne olabilir? Muhtemelen donanımsal bir problem oluştu. Sizce bilgisayarcıya götürmeden halledilebilir mi?

Cihazı 21 aralık 2011'de almıştım.

Birşey soracağım kurtarma ekranı geliyor mu?Yoksa direk kapıyor mu? benzer bir sorun bende olmuştu ve kurtarma ekranını karıştırarak çıkmıştım.
Not:Ben bilgisayara fiziksel bir hasar vermemiştim.

Birşey soracağım kurtarma ekranı geliyor mu?Yoksa direk kapıyor mu? benzer bir sorun bende olmuştu ve kurtarma ekranını karıştırarak çıkmıştım.
Not:Ben bilgisayara fiziksel bir hasar vermemiştim.
Başlangıç onarma aç dediğimde dakikalarca bekliyor. Hiçbir tepki yok. Format atayım dedim ama orda da "kurulum başlıyor" ekranında 30 dakikadan fazla bekledim ve hiçbir tepki vermedi. Sonunda adaptörü takmayı unuttuğum için bilgisayarın şarjı bitti ve kapandı. Birdaha da elimi sürmedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı