Casper Nirvana laptopa yükseltme önerisi

Hocam bağırmayın, RAM olarak aynısını, SSD olarak ise laptop modeli ve bütçe belirtmeniz gerekiyor.

Usta bağırmıyorum :). İkinci slotum yok. Laptop modelimi resimde gösterdim. Bütçe orta dereceli ne yüksek ne de düşük.

Dosya Ekleri

• Ad.png
    Ad.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 20
Usta bağırmıyorum :). İkinci slotum yok. Laptop modelimi resimde gösterdim. Bütçe orta dereceli ne yüksek ne de düşük.
Hmm, anakart SATA 3 destekliyor mu pek bir şey bulamadım ama yine de SATA 2 hızlarıyla HDD'den kat kat daha hızlı olacaktır. mevcut HDD'yi de söküp CD-ROM yuvasına dönüştürücü ile takarsınız.

RAM olarak da aynı RAM'den bir tane daha alabilirsiniz.

Konu dışı ama büyük bir kahkaha attım yemin ederim. Caps Lock açık kalınca böyle oluyor demek ki 🤣

Ya arkadaş ben cahal kaldım 😂
Hmm, anakart SATA 3 destekliyor mu pek bir şey bulamadım ama yine de SATA 2 hızlarıyla HDD'den kat kat daha hızlı olacaktır. mevcut HDD'yi de söküp CD-ROM yuvasına dönüştürücü ile takarsınız.

Sata 3 destekliyor. Teyit ettim.
Ya arkadaş ben cahal kaldım 😂

Sata 3 destekliyor. Teyit ettim.

Şimdi bana net hangi ram ve ssd öneryorsun usta?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı