Casper Nirvana N2H. 910F-BL55X Alınır mı?

Alınır mı?

• Alınır.

• Alınmaz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle Merhabalar. Malum LGS yaklaşıyor ve ben yüksek bir puan alacağıma inanıyorum. Toplama bilgisayar istemiyorum. PC topla diyenlerin yorumlarını kaldırcağım. Aşağıya linkini attığım bilgisayar alınır mı onu öğrenmeye geldim. Ofis bilgisayrı yazıyor ama özellikleri çoğu oyuncu bilgisayarından daha iyi. Kasanın ışıklı mışıklı(velet tabiri ile) olmasına gerek yok. Fiyatı da performansına göre gayet ucuz. Başlıca özellikleri
16 GB RAM
8 GB Ekran Kartı
9. Nesil i3 İşlemci
500GB hard disk (SSD Kendim alırım:))
FreeDOS(işletim sistemi yok)
Bakınız link;

500 W kim bilir neyi nesi bir güç kaynağı var. SSD günümüzde şart. O işlemci yerine daha iyisi alınabilir. Sistem toplamaya şu an hakim olmasam da yılların verdiği tecrübe ile sadece Casper alınmaz gibi önyargılı bir ifadeye dayarak bu sistem alınmaz diyebilirim. Haklı da olduğumu biliyorum.
Sistem topla diyenlerin yorumlarını kaldırcağım.
Bunu yapamazsın. Burada işler öyle yürümüyor.

Neden alınmaz açabilirseniz daha iyi olur.
Düzgün garantisi yok. Zamanında güçlü işlemciye kötü ekran kartı koyup sanki iyi ekran kartı varmış gibi bir sürü babayı kandırdılar. Kaliteli değil. Üzerine herhangi bir ek getirmek neredeyse imkansız. Ekran kartı alayım deseniz güç kaynağı ucu ucuna yetmekte zaten. RAM alayım deseniz adamlar 2 slotlu anakart alıp doldurmuşlar. Depolama sürücüsü alayım deseniz SATA portu bile az olan anakartlar kullanıyorlar. Sistem topla diyenler zevkine söylemiyor. Neredeyse her açıdan daha iyi olduğu için diyorlar.

Öncelikle Merhabalar. Malum LGS yaklaşıyor ve ben yüksek bir puan alacağıma inanıyorum. Toplama bilgisayar istemiyorum. PC topla diyenlerin yorumlarını kaldırcağım. Aşağıya linkini attığım bilgisayar alınır mı onu öğrenmeye geldim. Ofis bilgisayrı yazıyor ama özellikleri çoğu oyuncu bilgisayarından daha iyi. Kasanın ışıklı mışıklı(velet tabiri ile) olmasına gerek yok. Fiyatı da performansına göre gayet ucuz. Başlıca özellikleri
16 GB RAM
8 GB Ekran Kartı
9. Nesil i3 İşlemci
500GB hard disk (SSD Kendim alırım:))
FreeDOS(işletim sistemi yok)
Bakınız link;

Dostum 16GB Ram ve 8GB Ekran Kartı ne kadar güzel ve cazip gelse de işlemci i3 ve depolama olarak çok yetersiz.

Dostum 16GB Ram ve 8GB Ekran Kartı ne kadar güzel ve cazip gelse de işlemci i3 ve depolama olarak çok yetersiz.
Bana şu anki bilgisayarım olan 500 GB yetiyor,hatta artıyor bile şu an 300GB'a yakın boş alan var.

İşlemciye gelecek olursak aynı özellikte i5 9. nesil ve i7 9. nesil var.Zaten fazla CS:GO oynayan biri değilim.Sizce i5 veya i7 9. nesil yeterli olur mu ?

Geri
Yukarı