Casper Nirvana NB 14 vs W67sun

SinanUcar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilkinin özellikleri;
İntel Celeron N2830
İntel HD graphics
2 GB DDR3 RAM

İkicinsinin;
İntel Core Duo P7350 l2 3mb cache
Nvidia GeForce G105m
4GB DDR2 RAM

Hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel insan. O halde belirt sahip olduklarım bunlar diye. Konular %99 ihtimalle notebook tavsiyesi üzerine oluyor. Açtığınız konular biraz daha açıklayıcı olsun lütfen.
N2830 daha yeni bir notebook sanırım. Öte yandan İçerisinde G105 olan bir notebook ile zar zor film izersin. Yani tavsiyem ilk sıradakini alman olacaktır.

Güzel insan. O halde belirt sahip olduklarım bunlar diye. Konular %99 ihtimalle notebook tavsiyesi üzerine oluyor. Açtığınız konular biraz daha açıklayıcı olsun lütfen.
N2830 daha yeni bir notebook sanırım. Öte yandan İçerisinde G105 olan bir notebook ile zar zor film izersin. Yani tavsiyem ilk sıradakini alman olacaktır.
Saol kardeşim. Ben kendi elimle sahip olduğum için test ettim. Eskisi canavar çıktı ilkine göre. Yani saol. Ama eskiden daha iyi üretim vardı diye düşünüyorum. En azından şu işlemcilere entegre ekran kartları çıkmadan önce.

Casper Allah'a yakın bize uzak olsun. Dün gördüm birde gamebook çıkarmışlar aklıma geldikçe gülüyorum :D :D :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı