Casper Nirvana NB 15.6 ekran kartı değişir mi?

F

Fthaydn

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben bir sene önce bir dizüstü bilgisayar aldım fakat ekran kartı gt630m
gtx bile değil. Bu da hiç hoşuma gitmedi. BF4 ü lowda oynayamıyorum. İşlemcim i7 2.20 ghz RAM 16 GB.
Ama minecraft ve lol dışında oyun oynayamıyorum fazla bide CS GO filan anca. Neyse, lafı fazla uzattım kusura bakmayın.

Laptop modelim: Casper Nirvana NB 15.6 yazıyor altında. Bu yanlışsa bana söylerseniz daha detaylı araştırım.

Casper'in genel taktiği bu'dur. İlk bakışta 8-16 rami ve i7 işlemciyi görünce ''vayy be süpermiş'' diyebiliyor insan. Ekran kartının ne olduğuna dair en ufak bir bilgi sunmuyorlar ve giriş seviye ekran kartını koyuyor laptoplarına. Ah be hocam keşke Casper almadan biraz araştırsaydınız.

BF4'ü lowda bile oynayamıyorum demen saçmalık, bendede casper dizüstü laptop vardı i5 - 3210M, 2.50Ghz TurboBost (3.2GHz) 8 GB ram, GT630m özelliklerine sahip ve BF4'ü bırak lowda oynamayı high da bile neredeyse çok rahat oynuyordum. Bu sistemle oynadığım bir sürüde oyun var örn: farcry 3, Assassins Creed IV Black Flag vs gibi ve hepsinide mediumda rahat bir şekilde kasmadan oynadım. Doğru söylüyor olabilirsin ama ilginç geldi bana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı