Casper Nvidia GT 840M Sürücü Problemi

freashy

Hectopat
Daha fazla  
Benim Casper Nirvana laptopum var ve bir süredir ekran kartı sürücü sorunu çekiyorum. Ekran kartım Nvidia GT 840M ve ekran kartıma sürücü yükledikten sonra bana bilgisayarı yeniden başlatmamı söylüyor ve başlattığımda sanki hiç sürücü yüklenmemiş gibi oyunlara girmiyor. Tekrardan sürücü yüklemem gerekiyor ne yapmam lazım? DDU da yaptım, format da attım olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel GPU sürücünüde yüklüyorsundur umarım. Yani ilk Intel sonra Nvidia sürücünü yükleyecsin.
En iyisi DDU ile Intel ve Nvidia sil. Güncel sürücüleri, İlk Intel sonra Nvidia yükle.
Oyunlara girmeme konusu ayrı bir konu. Sürücüyü yükledikten sonra aygıt yöneticisi> Görüntü bağdaştırıcı kısımından bir resim atın.

Intel GPU sürücünüde yüklüyorsundur umarım. Yani ilk Intel sonra Nvidia sürücünü yükleyecsin.
En iyisi DDU ile Intel ve Nvidia sil. Güncel sürücüleri, İlk Intel sonra Nvidia yükle.
Oyunlara girmeme konusu ayrı bir konu. Sürücüyü yükledikten sonra aygıt yöneticisi> Görüntü bağdaştırıcı kısımından bir resim atın.

Dediğiniz gibi yaptım. DDU ile ikisinide temizledim ve en güncel sürücüleri yükledim ama sorunum çözülmedi. Fotoğrafta ekran kartında ünlem var çünkü bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor. Ama Nvidia ekran kartı etkinken bilgisayarı yeniden başlatınca açılmıyor ve her seferinde sürücüy
Adsız.png
ü yeniden kurmak zorunda kalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı