Casper Pegatron A15 BIOS güncelleme

ComeThan

Hectopat
Selam arkadaşlar. Emektar Windows 7 bilgisayarımı artık Windows 10 yapma kararı aldım ama cihaz Windows 10 yapınca siyah ekran veriyordu. Ben de daha önce konusunu açmıştım arkadaşlar sağ olsunlar yardımcı oldular. Çözüm BIOS güncellemesiymiş. BIOS'u güncellemeye koyuldum ve HP USB disk Storage format Tool'u indirdim. Programda flash belleğime dosyaları yazarken fotoğraftaki sıkıntıyı yaşıyorum. Bu nedir? Çözümü nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-05_192239.png
    resim_2020-12-05_192239.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Emektar Windows 7 bilgisayarımı artık Windows 10 yapma kararı aldım ama cihaz Windows 10 yapınca siyah ekran veriyordu. Ben de daha önce konusunu açmıştım arkadaşlar sağ olsunlar yardımcı oldular. Çözüm BIOS güncellemesiymiş. BIOS'u güncellemeye koyuldum ve HP USB disk Storage format Tool'u indirdim. Programda flash belleğime dosyaları yazarken fotoğraftaki sıkıntıyı yaşıyorum. Bu nedir? Çözümü nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam notebook acayip eski. Eğer SSD yoksa Windows 10'a geçmenizi önermem. Sistem kitlenir sürekli.

USB belleğiniz kaç GB? Aynı bilgisayar da bende var. Windows 10 kurduktan sonra siyah ekranda kalıyorsa güç düğmesine bir kez basın windows açılıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı