Casper S500 alınır mı?

Efe elmas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Casper S500 almayı düşünüyorum, sizce alayım mı? Özellikleri: Windows 10, 32 GB RAM, MX230, 1TB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 yıllık Casper kullanıcısı olaraktan sadece 2 kere servise gitti odada Windows u kurtarmak için parça değişimi hiç olmadı 10. yılın ardından ilk fire sini verdi çözüm arıyorum kisacasi kullanıcıya bağlı bu durum tabi malzeme olarak bi anakart kullanıyorlar 6 ay sonucunda bios update i yapabildim tabi 10 yıl ardından gelismislerdir tavsiye ederim eğer bütçeniz yetmesse

10 yıllık Casper kullanıcısı olaraktan sadece 2 kere servise gitti odada Windows u kurtarmak için parça değişimi hiç olmadı 10. yılın ardından ilk fire sini verdi çözüm arıyorum kisacasi kullanıcıya bağlı bu durum tabi malzeme olarak bi anakart kullanıyorlar 6 ay sonucunda bios update i yapabildim tabi 10 yıl ardından gelismislerdir tavsiye ederim eğer bütçeniz yetmesse
10 yıl önceki bilgisayarlar zaten taş gibi. Artık öyle değiller malesef. Acer'ın önceki bilgisayarlarına baktığımda şu an bile iş görür durumda ama şimdiki bilgisayarlarına baktığında kalitesizliğinden ödün vermiyor. Firmalar kalite konusunda ucuza kaçmaya başladı.

Casper alınmaz. Nedenini saydırma. Alınca gelir burada yakınırsın.
Bütçeni belirtip öneri konusu aç.
Sizce Lenovo V155 Ryzen 5 3500U Max 3.7GHz 4MB 20GB RAM Vega8(4250TL) mi?
Yoksa Casper Nirvana S500 i5 10210U Max 4.2GHz 6MB 16 GB RAM MX230'mu(4.199TL?) ?

casper s500 bilgisiyar alcaksan oyun için alma sadece bir işle ilgili bir şey yapcaksan al mesela dersler için al ödev yapmak için al.ama tabi hiç bir oyunlar oynanmıyor diye söylemiyorum tabi çoğu oyun oynanıyor kısacası fortnite oynadığımda FPS gerçekten 10 du.

Yeni konular

Geri
Yukarı