Casper servis dönüşü model numarası değiştirilmiş

MuratGuLum

Hectopat
Yer
Samsun, İlkadım
Daha fazla  
Meslek
Denizci / II.Kaptan
Merhaba Casper Nirvana NB F750 Gold bilgisayarımı İstanbul ana merkez servise gönderdim. 14 günlük bekleyiş sonrası cihazın onarılması mümkün olmadığı gerekçesiyle Casper Nirvana C500 ile değişimini teklif ettiler. Bunu reddedip cihazımı geri istedim, yolladığımda Nirvana F750 olan cihaz F650 olarak bana geri döndü ne yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-20230323-WA0004.jpeg
    IMG-20230323-WA0004.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20230323-WA0005.jpeg
    IMG-20230323-WA0005.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyisini mi daha kötüsünü mü yolladılar asıl önemli olan o. Daha iyisi ise kullanmaya devam edin, daha kötüsü ise gidin ve cihazınızı istediğinizi söyleyin.

Servise şikayet edin, Şikayetvar'da da şikayet açın isterseniz. Bayağı düşük modeli yollamışlar. Ama fotoğrafta i7 model gözüküyor, normalde F650 i5 olan model. Farklı BIOS atmışta olabilirler şimdi fark ettim. Panel kalitesi olarak veya herhangi bir donanımsal olarak fark var mı?

F650 F750'den düşük diye biliyorum nefret ettim bu markadan cidden uğraştırdıkça uğraştırıyorlar ama her şey yerinde bu nasıl oldu bilmiyorum.

Daha iyisini mi daha kötüsünü mü yolladılar asıl önemli olan o. Daha iyisi ise kullanmaya devam edin, daha kötüsü ise gidin ve cihazınızı istediğinizi söyleyin.

Servise şikayet edin, Şikayetvar'da da şikayet açın isterseniz. Bayağı düşük modeli yollamışlar. Ama fotoğrafta i7 model gözüküyor, normalde F650 i5 olan model. Farklı BIOS atmışta olabilirler şimdi fark ettim. Panel kalitesi olarak veya herhangi bir donanımsal olarak fark var mı?

Hiçbir fark yok hocam sadece model adı değişik garip bir şekilde.

F650 F750'den düşük diye biliyorum nefret ettim bu markadan cidden uğraştırdıkça uğraştırıyorlar ama her şey yerinde bu nasıl oldu bilmiyorum.

Hiçbir fark yok hocam sadece model adı değişik garip bir şekilde.

O zaman muhtemelen farklı BIOS vs attılar. Devam edin kullanmaya.

Geri
Yukarı