Casper Via T18-W Wifi Adaptör Kurulumu

burcakteke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Bende başlıkta belirttiğim tablet var ve wifi sorununu bilerek aldım. Windows 10 işletim sistemi olduğu için Wifi Adaptör bağlanabileceğini düşünüyorum. Elimde Tp-Link tek antenli wifi adaptör ve micro USB dönüştürücü var, yazılımını da kendi internet sitesinden kurduğumda olur mu olmaz mı bana bilgi verebilir misiniz?
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu eski olsa da cevap vereyim. Evet olur; fakat ayrıca bir parça ile tablet kullanmak nasıl olur bilemem. Ayrıca kullandığınız tabletin kronik bir wi-fi sorunu var sanırım. İnternet ortamında rastladığım ve gördüğüm kadarı ile bir çok kişi bundan muzdarip.

Konu eski olsa da cevap vereyim. Evet olur; fakat ayrıca bir parça ile tablet kullanmak nasıl olur bilemem. Ayrıca kullandığınız tabletin kronik bir wi-fi sorunu var sanırım. İnternet ortamında rastladığım ve gördüğüm kadarı ile bir çok kişi bundan muzdarip.

Cevabın için teşekkür ederim eve kronik bir problemmiş ve tableti uzum zaman sadece film için kullandıktan sonra sinirden dayanamayıp imha ettim

Geri
Yukarı