Casper VIA V3 ROM sırasında "brom error s_ft_download_fail (4008)" hatası

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar telefonum Casper VIA V3 model Android 5.0. yüklü bir telefon. Telefon durduk yere tüm uygulamalardan durdu hataları vermeye başladı. Sıfırlamayı denedim bu sefer hiç açılmadı. sp flash tool adlı uygulamadan ROM atmayı buldum 5 kere atmayı denedim 5'inde de %21-%29-%65-%77-%87 bu rakamlarda hata veriyor. Hatayı aşağıda belirttim yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Farklı bilgisayardan farklı kablolar ve eski yeni tüm ROM'ları denedim olmadı.

1646327766827.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonum Casper VIA V3 model Android 5.0. yüklü bir telefon. Telefon durduk yere tüm uygulamalardan durdu hataları vermeye başladı. Sıfırlamayı denedim bu sefer hiç açılmadı. sp flash tool adlı uygulamadan ROM atmayı buldum 5 kere atmayı denedim 5'inde de %21-%29-%65-%77-%87 bu rakamlarda hata veriyor. Hatayı aşağıda belirttim yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Farklı bilgisayardan farklı kablolar ve eski yeni tüm ROM'ları denedim olmadı.

Eki Görüntüle 1321682
odin adlı programı denyebilirmisin.

Merhaba onu bende bilmiyorum kullandığınız programda seçeneği olabilir...

Kullandığım programda Format All+Download tuşu vardı bende her şey silinip yüklenirse düzelir diye düşünmüştüm fakat bu sefer telefon eskiden kabloyu bağlayınca karşıma çıkan şarj işaretini de göstermiyor ve yine yarısında kapanıyor. Yine de düşünceniz için Teşekkür ederim.

Kullandığım programda Format All+Download tuşu vardı bende her şey silinip yüklenirse düzelir diye düşünmüştüm fakat bu sefer telefon eskiden kabloyu bağlayınca karşıma çıkan şarj işaretini de göstermiyor ve yine yarısında kapanıyor. Yine de düşünceniz için Teşekkür ederim.
öncelikle ses açma tuşu ve kapatma tuşuna aynı anda basılı tutun root bölümü açılacak oradan kabloyu bağlayın öyle deneyin olmazsa ses kapatma tuşu ile deneyin uzun süredir denemedim emin değilim birde root önermem çünkü telefon kaldırmayacaktır ve kullandığınız android sürümü ile root atmaya çalıştığınız android sürümünü atabilirmisiniz.

Öncelikle ses açma tuşu ve kapatma tuşuna aynı anda basılı tutun root bölümü açılacak oradan kabloyu bağlayın öyle deneyin olmazsa ses kapatma tuşu ile deneyin uzun süredir denemedim emin değilim bir de root önermem çünkü telefon kaldırmayacaktır ve kullandığınız Android sürümü ile root atmaya çalıştığınız Android sürümünü atabilir misiniz?

Telefonun şu an hiçbir aksanı çalışmıyor şarj aletini taksam dahi küçük bir ışık bile vermiyor. Bir de telefonum root kaldırıyor bu telefonla yt'de root atma videoları bile çekmişliğim var. Demek istediğim telefonu başka uygulamayla ROM atabilme ihtimalim var mı?

Telefonun şu an hiçbir aksanı çalışmıyor şarj aletini taksam dahi küçük bir ışık bile vermiyor. Bir de telefonum root kaldırıyor bu telefonla Yt'de root atma videoları bile çekmişliğim var. Demek istediğim telefonu başka uygulamayla ROM atabilme ihtimalim var mı?

Sanırsam telefonun içinde ne var ne yok silmişsiniz geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı