Casper Via V3 Wi-Fi çok yavaş

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Saniyede 50 KB'yi geçmiyor internet hızı. Ben sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Yazılımsalsa yapabileceğim şeyler nedir? Modemden gelen hız yavaş değil dibinde bile aynı, daha yeni stock ROM yükledim. @mburaktekin @Ellie Williams @ReProof

Müşteriden Casper almıyorum çok sıkıntılı cihaz. Anakartları çok dandik. Wi-Fi antenine biraz ısı verip denemek lazım.

Müşteriden Casper almıyorum çok sıkıntılı cihaz. Anakartları çok dandik. Wi-Fi antenine biraz ısı verip denemek lazım.
Anakartı gerçekten çok dandik bu yüzden Casper'dan bende hiçbir ürününü almıyorum 2011'de leptobunu kullandım hala şuan yaşıyor ama

Ne yazık ki laptopumda Casper . Menteşesi çok sert diye kasa çatladı. Her neyse Wi-Fi anteni tam olarak nerededir?

Şu alttaki kablo Wi-Fi kablosu diye biliyorum ama emin olayım dedim.

Ne yazık ki laptopumda Casper . Menteşesi çok sert diye kasa çatladı. Her neyse Wi-Fi anteni tam olarak nerededir?

Şu alttaki kablo Wi-Fi kablosu diye biliyorum ama emin olayım dedim.
Alttaki kablo şebeke için. Eğer mümkünse anakartın bağlantılarını sökün metal temas ettirmeden narince. Anakartın arkasını çekin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…