Castle Crashers "You are having non-latin characters in your Game path" hatası

btcNNN

Hectopat
İlk önce merhaba. Benim sorunum internetten Castle crashers diye bir oyun indirdim Game3rb sitesinden ve açtığımda bu hatayı veriyor, ve Latince kelime de olmamasına rağmen bu hatayı veriyor ve son olarak. Gibi şeyler ekleniyorsa bilmiyorum Latinceye şimdiden teşekkürler

1604168110855.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana destek vermiyoruz. Oyunu satın aldıktan sonra sorunuz olursa, tekrar konu açarsınız.

Sorunun çözümünü biliyorum, ancak oyununuz korsan.

Oyunun kurulu olduğu dosyada latin alfabesi harici bir harf var, kontrol edin. Onun haricinde bütün dosya yolunu da kontrol edebilirsiniz, direkt oyunun kurulu olduğu dosya değil de; o dosyanın içerisinde bulunduğu dosyada da olabilir bu problem.

Sorun korsandan kaynaklanmadığında destek verdiklerini görmüştüm, o yüzden ben çözüm önerimi yazayım:

Oyunun kurulu olduğu yerde İngilizce olmayan karakterler "Ğ,Ü,Ş,İ" varsa bu tür sorunlar çıkabiliyor.

Düzenleme: Şimdi aklıma geldi de, Steam da İngilizce dışı karakterin olduğu yerlere kurulamıyor. Eğer Steam'dan alsaydı Steam klasörüne kurulacağı için böyle sorunla karşılaşmazdı. Gerçi oyun kurulurken yerini değiştirebilir fakat 255 MB'lık oyunda bunu yapacağını pek sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı