Çözüldü CAT 5E ve CAT 6 uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamza41

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar odada böyle giriş var. Üstünde CAT 5E yazıyor. Evde CAT 5E bir Ethernet kablosu buldum ve denedim çalışıyor. Fakat o kablo kısa olduğu için yeni bir kablo alacağım. Ugreen'den almayı düşünüyorum CAT 6 veya CAT 5E fark eder mi?
Yani CAT 6 alıp takdığımda çalışmamazlık yapar mı?

Dosya Ekleri

• ethernet.jpg
    ethernet.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar odada böyle giriş var. Üstünde CAT 5E yazıyor. Evde CAT 5E bir Ethernet kablosu buldum ve denedim çalışıyor. Fakat o kablo kısa olduğu için yeni bir kablo alacağım. Ugreen'den almayı düşünüyorum CAT 6 veya CAT 5E fark eder mi?

Çalışır CAT6 takabilirsin.

Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama bu ürün çoğu yerde CAT 6 diye geçiyor ancak bu ürün CAT5e isterseniz bunu alabilirsiniz garanti olması adına Alfais 4518 Cat6 Ethernet Patch İnternet Kablosu 20 Metre : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Geri
Yukarı