CAT botun arkası vuruyor ve altı kayıyor

m1cope

Kilopat
Sürekli olarak spor ayakkabı giyerken CAT bot almıştım fakat hem altı çok kayıyor (Spor ayakkabım daha az kayıyor.) hem de dar olmamasına rağmen arkası ayağımı acıtıyor. (Su toplamıştı.)
Basbayağı giyemiyorum yani ayakkabıyı. Yapabileceğim bir şey var mı? Toplam 1 hafta bile giyemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CAT botlar rahat değil. Ayağınızın böyle sert bir bota alışması biraz uzun sürer. Altı kayma mevzusunu şahsen ben yaşamadım. Ya ürün orijinal değil ya da sizin spor ayakkabınız daha kaliteli.
Ürün orijinal olsa bile iade etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

İade durumu yok maalesef.

2.el satabilecekseniz satın 1haftalık yeni ürün diye. Çok da ucuza gitmez.

Benim de 2-3yıl önce CAT botum vardı dediğiniz gibi sert ancak kayma yoktu bende 37 giyiyorum 39 almıştım ayağımı çok acıtmamıştı ama ayak bileğimi yara yapmıştı.

Sürekli olarak spor ayakkabı giyerken CAT bot almıştım fakat hem altı çok kayıyor (Spor ayakkabım daha az kayıyor.) hem de dar olmamasına rağmen arkası ayağımı acıtıyor. (Su toplamıştı.)
Basbayağı giyemiyorum yani ayakkabıyı. Yapabileceğim bir şey var mı? Toplam 1 hafta bile giyemedim.
Cat maalesef bende de aynı sorunları yaşatıyor. Her kışa girerken 2 hafta topuklarım ve arka ayağımın üst kısımlarında yara bantlı geziyorum. Genel olarak botun kendi tasarımından dolayı oluyor maalesef.

Cat maalesef bende de aynı sorunları yaşatıyor. Her kışa girerken 2 hafta topuklarım ve arka ayağımın üst kısımlarında yara bantlı geziyorum. Genel olarak botun kendi tasarımından dolayı oluyor maalesef.
Peki bir süre kullanınca alışılınıyor mu? Ben üst üste en fazla 2 gün kullandım.
Bir de 48,5 numara olduğu için istediğim gibi satma falan olmuyor :D

Geri
Yukarı