CAT6 kablo önerisi

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Selam;
ISS değişikliği yapmaya karar verdim ve Vodafone'un 200Mbps fiber internet paketini seçtim. Modemin yeri değişeceği için bana en az 15m Ethernet kablosu gerekli. Modeme gelen hızı en düşük kayıpla ve en az gecikme süresiyle bilgisayarıma ulaştırabileceğini düşündüğünüz CAT6-7 kabloları paylaşabilir misiniz? Ek olarak, CAT7 almama gerek var mı? Varsa neden?

Selam;
ISS değişikliği yapmaya karar verdim ve Vodafone'un 200Mbps fiber internet paketini seçtim. Modemin yeri değişeceği için bana en az 15m Ethernet kablosu gerekli. Modeme gelen hızı en düşük kayıpla ve en az gecikme süresiyle bilgisayarıma ulaştırabileceğini düşündüğünüz CAT6-7 kabloları paylaşabilir misiniz? Ek olarak, CAT7 almama gerek var mı? Varsa neden?
Aleyküm selam. Eğer Cat7 düşünürseniz, bu ürün öneririm. Ugreen CAT7 onun dışında çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ama örgülü olduğu için ve bi kereye mahsus olduğu için bence alınabilir.

Aleykümselam. eğer CAT7 düşünürseniz, bu ürün öneririm. Ugreen CAT7 onun dışında çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ama örgülü olduğu için ve bir kereye mahsus olduğu için bence alınabilir.

Bu iki ürün sanırım aynı değil mi? Aynıysa Prime olduğum için hızlı kargodan dolayı Amazon'dan alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı