CAT6 kablo önerisi

Megert0999

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnternet hızım 1000MBPS ama orijinal CAT 6 kablo önerisi olan var mı? İnterneti düzgün tam iletecek CAT6 24AWG.

23awg 24awg'ye göre daha iyidir. Verdiğim link 23awg.
İstediğin metreyi seç. Fiyatı gayet makul ve kaliteli kablo.
RJ45 jak çakım işlemini yakın bir elektronikçide yaptırabilirsin.

23AWG 24AWG'ye göre daha iyidir. Verdiğim link 23AWG.
İstediğin metreyi seç. Fiyatı gayet makul ve kaliteli kablo.
RJ45 jak çakım işlemini yakın bir elektronikçide yaptırabilirsin.

Teşekkür ederim hazır yok sanırım reçber de piyasanın iyilerinden galiba CAT6 diye alıyoruz yalan çıkıyor.

Teşekkür ederim hazır yok sanırım reçber de piyasanın iyilerinden galiba CAT6 diye alıyoruz yalan çıkıyor.

Evet en iyilerinden ve hazır yok. Piyasadaki gösterişli resimlere aldanıp kablo alma, reçber al rahatına bak. Ben bilinmeyen bir marka CAT6 aldım zamanında 5-6 ay sonra 1000 Mbps internetten 100 Mbps almaya başladım. Sürekli kabloyla oynamam ya da modemi resetlemem gerekiyordu.
Hazır olmaması çok dert değil CAT6 kabloyu çakamayacak yer yoktur.
Ben CAT7 aldım kendim çaktım. CAT6'yı çakmak çocuk oyuncağı gibi bir şey elektronikçiler için.

Halı altına kullanırsın diye yassı olanı attım. Daha az görüntü kirliği yapıyor. Ama kablolama yapacaksan kanal ile kesinlikle reçber al. Piyasanın en iyilerinden. 4-5 ay önce metresi 12-13 liraydı. Güncel fiyatı da uygun yani.

Geri
Yukarı