Catalyst 14.12 Omega sürücüsünde bahsedilen özellikler niye bende yok ?

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Beyler Başlıkta da yazdığım üzere benim laptopta 14.12 omega sürücüsü kurulu fakat bahsedilen göz alıcı özellikler mevcut değil. Acaba notebook sürücüsünde mi yok o özellikler merak ediyorum. Hatta Recep ile Ali abinin yeni ''AMD r9 285'' incelemesinde 14.12 omega yüklü fakat orada overclock yapma falan bir sürü özellik var. Ses özelliği var o bende hiç yok, digital flat panellerim bölümü var ama o da yok, yaygın ekran görevleri diyor o da yok bende. Acaba neden kaynaklanıyor bana yardımcı olur musunuz lütfen ? Örnek olarak da resim koyacağım arkadaşlar, iyi günler.

123123.jpg
123213.jpg

Benim GPU radeon hd 8730m. Kendi kartıma uyumlu sürücüyü indirdiğime eminim. Bu arada bazı özellikleri elle nasıl devreye sokabilirim ?

Sendeki GPU nedir ? Aşağıda uyumlu GPU'lar yazmakta. Ayrıca bazı özellikleri elle devreye sokmak gerek.
Recep abi resim de koyuyorum en kısa zamanda yardım eder misin ? Tabi diğer arkadaşlardan bilen varsa da yazabilir. Nasıl ekleneceğini söylerseniz çok mutlu olurum.

Adsız.jpg

Arkadaşlar ben 14.12 Omega'yı siteden indirdim yükledim herşey normal. Kendine gelsin makine diye yeniden başlattım bazı programlar hata vermeye başladı(çöktü). Mesela sidebar yüklemiştim 14.9 sürücüsünde hiçbir sorun yoktu. Tereddütle yükledim zaten başıma gelmeyen kalmadı. Sidebar hatayı durdurdu ve Catalyst Control Center çalışmayı durdurdu gibi hatalar alıyorum var mıdır bir çıkar yolu? 14.9'a geri döneyim mi? Windows 8 kullanıyorum.

Kardeş sidebar'ın ne olduğunu bilmiyorum ama her neyse onu ve amd 14.12 sürücüsünü komple sil pc'den. Ardından yeniden başlat ve 14.12 omegayı tekrar yükle. Eğer gene aynı hatayı verirse gerisini bilemeyeceğim. Ama İnşallah sorunun en kısa zamanda düzelir.

Anlamadığım şey şu; DDU ile silmeden, Ccleaner ile kayıt defterini temizlemeden yüklersek niye tüm özellikler gelmiyor ??

Yok abi olmadı aynı herşey kafa gidiyor bilgisayarın yükleyince. Acaba ekran kartım desteklemiyor mu? Bilgisayarımdan şüphe ediyorum yahu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı