Çözüldü Catalyst Control Center Açılmıyor - Amd Radeon R9 270

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KingofAngband

Hectopat
Daha fazla  
Kasama uygun olarak geçen gün Asus Amd Radeon R9 270 ekran kartını almıştım. Bugün kurulumunu yapıp en güncel sürümüne girdikten sonra catalyst control center'a girmeye çalıştım ve neredeyse 30 40 kez tıkladığım halde uygulama açılmadı. Bunu açmak için de önce zaten güncel olan sürücüme yine de amd'nin kendi sitesinden güncel driverı indirdim ve kurarken yarısında ilerlemeyi bıraktı ben de görev yöneticisini açıp uygulamayı kapattım. Denetim masasından ekran kartımı kaldırmaya çalıştığımda ise yine dondu ve ortasında yine kapattım. Ardından her şeye sıfırdan başlamak için ekran kartının cd'sini takıp tekrar yüklemeye çalışırken ortasında yine dondu ve yine görev yöneticisinden kapattım. Şu anda normal olarak ekran kartımın sağlıklı olabileceğini düşünmüyor ve ekran kartına dair ne varsa silip tekrar yüklemek istiyorum ancak bu da denetim masasından olmuyor. Her şeyi silip yeniden kurmak ve Catalyst Control Center'ı açabilmek için ne yapmalıyım şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler. Windows 8.1 Pro kullanıyorum bu arada.

Bende de son güncellemeyi yaptığımdan beri açılmıyor. Fakat bir soruna neden olmadığından pek önemsemedim.

Yaptığım işlemlerden sonra silip tekrar yükleme gereksinimi duyuyorum çünkü dosyalar yarım yamalak oldu gibi bunu nasıl yapacağım?

DDU ile driver'ı kaldırıp Beta'yı kurdum hala Catalyst çalışmıyor ama çok da sorun değil ekran kartında sanırım sorun kalmadı. Teşekkürler yardımınız için.
Adsız.png

Bende de aynı sorun var. Ben de DDU ile silip Beta'yı kurmayı düşünüyorum. Eski kartta Beta kurmuştum çok problem çıkmıştı bu kez çıkmaz diye umuyorum. Teşekkürler öneri için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı