Çatı katı Anten sorunu

Ayd16

Centipat
Merhaba dubleks bir ev satın aldık binada toplam 4 dubleks daire mevcut şimdi sorun şu anten takmak için benim evimin terasını kullanıp çatıya ulaşmak istiyorlar evet biliyorum çatı ortak mülk fakat ben evime girilmesini istemiyorum anten takmalarına sözüm yok taksınlar fakat ben kapımı kimseye açmak istemiyorum.
Yasal bir zorunlulugum var mı? Benim evimi kullanmak zorundalar mı? Neden diğer 3 daireden ricacı olmuyorlar bir enayi ben miyim?

Yasal bir zorunluluğun olduğunu zannetmiyorumda ilk sana sormuşlardır kabul etmezsen diğerlerinede sorarlar byük ihtimalle. anlamadığım neden girmelerini istemiyorsun, devlet sırrı felan mı gizliyorsun?

Yasal bir zorunluluğun olduğunu zannetmiyorumda ilk sana sormuşlardır kabul etmezsen diğerlerinede sorarlar byük ihtimalle. anlamadığım neden girmelerini istemiyorsun, devlet sırrı felan mı gizliyorsun?
Özel alanım
ve şöyle de bir durum var ben kiracı iken ev sahibim yine buna benzer durumda sürekli girip çıkıyordu yayını kesiliyor geliyor yayını donuyor geliyor rüzgarda yağmurda gelip duruyordu sürekli illallah etmiştim ki sözleşmeyi bekleyemeden ayrılmıştım o evden

Bina yeni ise zaten hali hazırda çekilmiş anten ve internet kablosu çekilmiş olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…