CCleaner alternatifi program tavsiyesi

Miller20

Picopat
Merhabalar,

Ben wise registry cleaner ve wise disk cleaner yazılımlarını kullanmaktayım. Ancak daha iyi yazılımlarında olduğunu düşünüyorum, bana rica etsem bir tavsiye yapar mısınız?

Bu tarz yazılımlar kullanmanızı tavsiye etmem. Yanlışlıkla sistem dosyalarını silebiliyorlar. Yani pasif durumda olan Windows sistem dosyalarını sanki spam veya gereksizmiş gibi algılayıp sildiği oluyor.
Şimdiye kadar böyle bir şey ile karşılaşmadım. Siz yaşadınız diye herkesin yaşadığını düşünmeyin.

Bir gün benim de çakmamı yapacak birisi çıkacak mı diye meraklı bir şekilde düşünmekteyim. Forumu bırakmış sevilen bir üyeye benzer nick ve profil resmi kullanmak doğru değil.

Neyse konumuz bu değil. CCleaner alternatifi bir programa ihtiyacınız yok. Düzenli olarak @THE_MILLER hocanın rehberindeki adımları uygulamanız yeterli.

Bir gün benim de çakmamı yapacak birisi çıkacak mı diye meraklı bir şekilde düşünmekteyim. Forumu bırakmış sevilen bir üyeye benzer nick ve profil resmi kullanmak doğru değil.

Neyse konumuz bu değil. CCleaner alternatifi bir programa ihtiyacınız yok. Düzenli olarak @THE_MILLER hocanın rehberindeki adımları uygulamanız yeterli.

Açıkcası Windows'un disk temizleme aracının yeterli olmadığını düşünüyorum.

Önerdiğin ayarları da paylaşabilir misin?

Geri
Yukarı