CCleaner'ın bulduğu dosyalar gerçekten çöp mü?

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
Selam size 2 ayrı sorum olacak. ilk öncelikle CCleaner doğru mu? bilgisayarımı yeni aldım çok pahalı, dikkatli kullanıyorum. sadece oyun ve video izliyorum ama CCleaner 2 günde bir 1 2 GB çöp buluyor sizce doğru mu ?videodan oyundan bu kadar normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben CCleaner kullanmayınızı tavsiye etmem bir süreden sonra PC'de yavaşlık oluyor benim fikrimce

Neden ne oldu şimdi hemen tedirginlik vermeseydiniz neden sileyim sizce.

Ota şeye gereksiz dosya bulduk deyip ne sildiği belli olmayan gereksiz yer kaplayan arkada çalışıp PC yoran, kullananların da gerçekten işe yaradığını sandığı uygulama.

Ne kadar sürede ben 2 hafta önce aldım pcmi o zamanlarda kurmuştum yavaşlama olmuş mudur olduysada bunu test edebileceğim bir uygulama var mı?

Çok bir şey olacağını sanmam silin kendiniz arada temizlik yaparsınız test uygulamasına gerek yok

Ota şeye gereksiz dosya bulduk deyip ne sildiği belli olmayan gereksiz yer kaplayan arkada çalışıp PC yoran, kullananların da gerçekten işe yaradığını sandığı uygulama.

CCleaner tarzı çöpleri temizleyecek hızlandırıcak program önerin var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…