CD key ya da Steam üzerinden alınan oyunun farkları nelerdir?

Bi sorum olcak steamda 180 lira iken steam key neden 110 140 lira arasında gta 5 ? özelliklede bir sorum daha olcak steam keyi nerden etkinleştiriyoruz ?

Bi sorum olcak steamda 180 lira iken steam key neden 110 140 lira arasında gta 5 ? özelliklede bir sorum daha olcak steam keyi nerden etkinleştiriyoruz ?

Digital key satan siteler normalde Steam'den daha ucuza oyun satıyorlar.Siteden aldığınız keyleri Steam'de sol altta bulunan anahtar aktifleştir kısmından keyi yazıp oyunu hesabınıza eklemiş oluyorsunuz.

Arkadaşlar az önce g2a.com'dan CD key satın aldım. Steam'da WatchDogs 110 TL. Bu sitede CD key 5 TL. Uplay'dan etkinleştirdim. CD key bu. Orjinal Steam oyunları ile CD keyin farkı nedir? Yorum yaparsanız çok seviinirim.
5 lira mı?

Digital key satan siteler normalde Steam'den daha ucuza oyun satıyorlar.Siteden aldığınız keyleri Steam'de sol altta bulunan anahtar aktifleştir kısmından keyi yazıp oyunu hesabınıza eklemiş oluyorsunuz.
Teşekkür ederim kardeşim sağol sayende 100 liraya orjinal gta 5 oynuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…