CD-ROM'a para saklama

Abrams

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
5 Euro var, cüzdanımda vs. taşımak istemiyorum. Saklayacak bir yer de bulamadım. Böyle bir şey yapabilir miyim? Yani parayı katlayıp sığacak bir şekilde CD-ROM'a sıkıştırıp kapatabilirim ama içerisinde paranın zarar görebileceğinden korkuyorum CD-ROM'un dönme gibi bir olayı falan olursa eğer. Laptop kullanıyorum bu arada, anakartın içine koymayı da düşündüm ama yüksek ısıdan yine zarar görebilir, 80-90 derece oluyor oyun oynarken işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC açılırken CD-ROM da açılır ve o an o paranın başına ne geleceği belli olmaz. Böyle şeyleri düşünmeyin bile. Gidin bir dolapta saklayın daha iyi olur.

PC açılırken CD-ROM da açılır ve o an o paranın başına ne geleceği belli olmaz. Böyle şeyleri düşünmeyin bile. Gidin bir dolapta saklayın daha iyi olur.
Bir tane filmleri falan depoladığım HDD kutusu var onun içine koyacağım pek kullanmıyorum zaten ısıyla da ilgili bir sıkıntı çıkmaz veya kullanacağım zaman çıkartırım parayı :D
CD-ROM'un güç bağlantısını çekip saklayabilirsiniz.
Ben normalde CD-ROM'u söküp oraya şu an kullandığım HDD'yi takıp, ana girişe de SSD alacaktım. Kasayı açtım CD-ROM'un vidasını bulamadım ben de kurcalamadım.

Euro, dolar gibi paralar katlanma, eskime, kenarlarından yırtılma yaşadığı zaman geçersiz olabiliyor. Kitabın veya defterin arasına koyun, defteri yatağın altına koyun olsun bitsin. 100€ veya 500€ bulsanız merkez bankasının kasasında mı saklayacaksınız?

Euro, dolar gibi paralar katlanma, eskime, kenarlarından yırtılma yaşadığı zaman geçersiz olabiliyor. Kitabın veya defterin arasına koyun, defteri yatağın altına koyun olsun bitsin. 100€ veya 500€ bulsanız merkez bankasının kasasında mı saklayacaksınız?
Güvenlik açısından değil, kaybolmaması açısından saklama yeri arıyordum. Evde küçük bir kardeşim var kitapları falan dağıtabiliyor.

Geri
Yukarı