CDKeyshare Battlefield 3 Satın Almak

murat_ucar

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar battlefield 3 satın almak istiyorum multiplayerini oynamak için, internette biyerden cd keyini alıp originden aktif edip indirmek istiyorum, CD keyi satın almak için önerebileceğiniz ucuz siteler var mı ?
Bu arada migrostan paypal kartı alıp para yükleyip öyle alıcam oyunu,
Ben bir site buldum ama siz önerir misiniz;
Bitly | URL Shortener and Link Management Platform
Birde şöyle birşey var ben premiumu alınca normal oyunu almış oluyorum artı üzerinede bazı eklentiler oluyo demi, normal 3 ü alıp üzerine alınan bişey değil demi bu premium?
Cevap vericek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar ttnet play storeda tesadüf gördüm oyun indirimdeymiş
44 tl ye bf3 premium selection aldım şuan iniyor oyun
sağolun sizede çok cevap verdiniz yardımcı oldunuz yoruldunuz.

RECEP BALTAŞ İLE ALİ GÜNGÖR lafa gelince yok rehhberimiz var yok makalemiz var kafanıza takılanı sorun cevaplıyoruz diye youtube videolarında sıkıyolar nede cevap verdiler ama cevap vermeyi bırak birde başlık dil bilgisi kurallarına aykırı diye ceza aldım siteden ne yorum yapabildim ne bişey, technopat nasıl bir site diye sorulduğunda vericek hiç güzel bir cevabım yok..

CDKeyshere önceden kullandığım bir site, Crysis 2 ve Pes 2013 almışlığım var, bir sıkıntı çıkmadı alışverişte.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı