Celeron 1007u sistem CS:GO kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

xScaryNight

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, CS:GO oynamak istiyorum fakat sistemim buna izin verir mi emin değilim. Aklımda takılan sorular var, sizlere danışmak istedim. Sistem özelliklerim aşağıdaki gibi.

Sistem özelliklerim...
  • Grafik kartı: Intel HD Graphics.
  • İşlemci: Intel Celeron 1007u 1.50 GHz 2 çekirdekli.
  • RAM: 16 GB DDR3 1600MHz.
  • SSD: Samsung EVO 870 (560 okuma hızı) (530 yazma hızı) (250GB)
  • X64 Bit Windows 10 Pro işletim sistemi.

Daha önce Rocket League düşük ayarlarda maksimum 70-60 FPS arası gram donma kasma yapmadan oynatıyordu, ETS 2 yüksek ayarlarda oynuyordum, Minecraft'ta gökyüzüne bakarak maksimum 1500 FPS gördüm. He yüksek oyuncu olduğu yerde 200-190-250-300 arası alıyorum Minecraft'ta, Left 4 Dead 2 50, 70, arada 90, 100 FPS akıcı şekilde oynatıyordu, Valorant 40-45 FPS arası rahat şekilde oynatıyordu hafif takılma oluyordu nadiren. Sistem bu şekil emin olmak için soruyorum. 15GB internete yazık oluyor. Kısaca CS:GO ağız tadıyla zevk verecek şekilde donma, kasma yapmadan kaç FPS ortalama ve hangi ayarda oynarım söylerseniz sevinirim.

Not: Sisteme para harcamadım, RAM 16 GB hediye olarak geldi zaten sistem RAM'de içinde vardı SSD sonradan hediye geldi. Ben de boşta durmasın diye taktım, sonra demeyin ölüye boşuna yatırım yapmışsınız diye. Hepsi hediye...

İyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:
csgo_sysreq.jpg

Gördüğün gibi minimum Core2Duo istiyor hocam. O işlemci ile pek bir performans alacağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı