Celeron işlemcili bilgisayara yatırım yapılır mı?

Dawotkat

Centipat
Hepinize hayırlı günler dostlar bilgisayarımın kötü olduğunu biliyorum fakat bütçem el vermediğinden yenisini alamıyorum.

Dostlar elimde ASUS X553MA Celeron N2940 2.25GHz-4 GB -500GB-15.6"-Intel-Win8.1 NOTEBOOK

Normalde fabrika çıkışlı olarak 2 GB RAM'le geliyor ben ona iki daha eklettirip 4 GB yapmıştım.

Dostlar bayağı bir performans artışı olmuştu bana göre şimdi birazcık daha hızlandırmak istiyorum bu yüzden 160 GB'lık bir SSD almayı düşünüyorum bunu (CD yerini iptal ederek takacağım) sizde bu bilgisayara yatırım yapmam ölü bir yatırırım olur mu değer mi yani ya da hızlandırmak için tavsiyeleriniz var mı satıp para koyup bir süre sonra yesinisi mi almalıyım düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize hayırlı günler dostlar bilgisayarımın kötü olduğunu biliyorum fakat bütçem el vermediğinden yenisini alamıyorum.

Dostlar elimde ASUS X553MA Celeron N2940 2.25GHz-4 GB -500GB-15.6"-Intel-Win8.1 NOTEBOOK

Normalde fabrika çıkışlı olarak 2 GB RAM'le geliyor ben ona iki daha eklettirip 4 GB yapmıştım.

Dostlar bayağı bir performans artışı olmuştu bana göre şimdi birazcık daha hızlandırmak istiyorum bu yüzden 160 GB'lık bir SSD almayı düşünüyorum bunu (CD yerini iptal ederek takacağım) sizde bu bilgisayara yatırım yapmam ölü bir yatırırım olur mu değer mi yani ya da hızlandırmak için tavsiyeleriniz var mı satıp para koyup bir süre sonra yesinisi mi almalıyım düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler...
SSD yukseltmesi yapabilirsin. Ileride alicagin veya kullanicagin bilgisayarlara takabilirsin. Keisnlikle olu bir yatirim olmaz. Ama 240GB SSD almani tavsiye ederim. 120GB veya 160GB gunumuz standartlarinda dusuk kalabiliyor. Amaciniz sadece internette gezmek ise 160GB yeterli olucaktir.

hepinize hayırlı günler dostlar bilgisayarımın kötü olduğunu biliyorum fakat bütçem el vermediğinden yenisini alamıyorum.

dostlar elimde ASUS X553MA Celeron N2940 2.25GHz-4 GB -500GB-15.6"-Intel-Win8.1 notebook

normalde fabrika çıkışlı olarak 2 GB RAM'le geliyor ben ona iki daha eklettirip 4 GB yapmıştım.

dostlar bayağı bir performans artışı olmuştu bana göre şimdi birazcık daha hızlandırmak istiyorum bu yüzden 160 GB'lık bir SSD almayı düşünüyorum bunu (CD yerini iptal ederek takacağım) sizde bu bilgisayara yatırım yapmam ölü bir yatırırım olur mu değer mi yani ya da hızlandırmak için tavsiyeleriniz var mı satıp para koyup bir süre sonra yesinisi mi almalıyım düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler...

Hocam sadece internette geziyorsan alabilirsin uygulamaların ve Windows'un acilis hizini arttirir.
Onun disinda pek birsey bekleme.

Hocam sadece internette geziyorsan alabilirsin uygulamaların ve Windows'un acilis hizini arttirir.
Onun disinda pek birsey bekleme.
Aynen. Noktasına virgülüne kadar yapacağı en fazla katkı budur.

Yeni konular

Geri
Yukarı