Celeron N4020 laptop tüm oyunlarda kasıyor

ronaldokak2131

Femtopat
Daha fazla  
Laptop oyunlarda kasıyor sebebini bilmiyorum özelliklerim;
12 GB RAM DDR 4
İşlemcim; Intel Celeron N4020 CPU 1.10 GHz.
60 Hz ekran.
Ekran kartım 512 MB Intel graphichs 600.
Paylaşılan bellek 6000 GB.
RAM'den anladımda işlemci ve ekran kartının iyi mi kötümü olduğundan pek bilgim yok.
Klasik oyunlardan Minecraft bile çok kasıyor bir anda 150'ye çıkıyor 10'a 20'ye düşüyor.
Laptopu yeni almıştım bir de anlamadım sebebini nedense hızlı cevap verirseniz hızlı çözmek istiyorum en azından Minecraft gibi oyunlarda saçma bir şekilde saç baş yoldurmasın yeterli benim için bir tek şu an PES 2013 kasmıyor onu oynayabiliyorum onun ayarlarındaki özelliklerde ise; işlemci bilinemiyor yazıyor ekran kartına kötü diyor neysede işlemciye neden bilinemiyor diyor.
Laptopun markası Acer Aspire 3.

Laptop 3 günlük bu arada.

Laptop oyunlarda kasıyor sebebini bilmiyorum özelliklerim;
12 GB RAM DDR 4
İşlemcim; Intel Celeron N4020 CPU 1.10 GHz.
60 Hz ekran.
Ekran kartım 512 MB Intel graphichs 600.
Paylaşılan bellek 6000 GB.
RAM'den anladımda işlemci ve ekran kartının iyi mi kötümü olduğundan pek bilgim yok.
Klasik oyunlardan Minecraft bile çok kasıyor bir anda 150'ye çıkıyor 10'a 20'ye düşüyor.
Laptopu yeni almıştım bir de anlamadım sebebini nedense hızlı cevap verirseniz hızlı çözmek istiyorum en azından Minecraft gibi oyunlarda saçma bir şekilde saç baş yoldurmasın yeterli benim için bir tek şu an PES 2013 kasmıyor onu oynayabiliyorum onun ayarlarındaki özelliklerde ise; işlemci bilinemiyor yazıyor ekran kartına kötü diyor neysede işlemciye neden bilinemiyor diyor.
Laptopun markası Acer Aspire 3.

Laptop 3 günlük bu arada.
sebebini sen bilmiyosun ama biz biliyoruz laptopun oyun konusunda iyi bi laptop değil

Yeni konular

Geri
Yukarı