Celeron sisteme ekran kartı tavsiyesi

halil1912

Hectopat
Daha fazla  
700 TL bütcem var ekran kartı almayı düşünüyorum araştırıyorum tavsiyeler alıyorum fakat hep birşey akl ımı çeliyor birde sizden tavsiye alayım dedim:
Öncelikle Kendi bilgisayarım pek iyi değil onboard ekran kartı var. Özellikleri şunlar.

4 GB Ram
2.6 Ghz İntel(R)Celeron
H61H2-MV MotherBoard (2.0 Destekliyor ama 3.0 Bir ekran kartı almak zorundayım İyisi için)
250W PSU

Arkadaşlar Ek olarak PSU Alıcam Bütcem dediğim gibi 700 TL'dir. Yardımınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

400W kaliteli bir psu ile R7 250 almanızı öneririm.

Ekran Kartı+Güç Kaynağı 700 TL ise bunu tercih edebilirsiniz. 700TL sadece ekran kartı ise GTX760 veya R9 285 alabilirsiniz. Dolar kurunun düşmesini beklerseniz daha iyi bir ekran kartı alabilirsiniz tabii.

upload_2015-5-5_19-9-15.png

Celeron'un modeli nedir?

Ekran Kartı+Güç Kaynağı 700 TL ise bunu tercih edebilirsiniz. 700TL sadece ekran kartı ise GTX760 veya R9 285 alabilirsiniz. Dolar kurunun düşmesini beklerseniz daha iyi bir ekran kartı alabilirsiniz tabii.

Eki Görüntüle 67206
Celeron işlemci için R9 285 darbogaz olacağından saçma bir öneri.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı