Çene kası belirgenleştirici ürünler işe yarıyor mu?

kuzeysdadsa

Hectopat
Arkadaşlar, bu Jawhard Jawlineyou çene kası belirgenleştirici ürünler var. Bunları kullanan var mı? Acaba işe yarıyor mu?

Son düzenleme:
Sakız dediğin kaç sakız? 1 tane mi, kanka? Bu işe yaramıyor mu? O zaman yaramıyorsa boşuna para vermeyeyim diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gülen arkadaşı umursamayın. Muhtemelen işe yarıyordur. Dumbbell kaldırmak gibi düşünün. Sürekli aynı hareketi yapa yapa kasınız çıkıyor.

Gülen arkadaşı umursamayın. Muhtemelen işe yarıyordur. Dumbbell kaldırmak gibi düşünün. Sürekli aynı hareketi yapa yapa kasınız çıkıyor.
valla zaten öyle umursucak bir halimde yoktu peki şimdi bunlar ayrı biri azı dişlerine konulan var biride ön dişlere hangisini almak mantıklı acaba ?

Vallahi zaten öyle umursucak bir halimde yoktu peki şimdi bunlar ayrı biri azı dişlerine konulan var biride ön dişlere hangisini almak mantıklı acaba?

Hocam ben hiç çene kası çalışmadım ama belirgin bir şekilde bende var. Şahsen genetik olduğunu düşünüyorum.

Vallahi zaten öyle umursayacak bir halim de yoktu . Bunlar ayrı. Biri azı dişlerine konuluyor, biri de ön dişlere. Hangisini almak mantıklı acaba?
Hiç bilmiyorum maalesef. Daha bilgili arkadaşlar gelince yardımcı olurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…