Cep telefonu nereden alınır?

Bütçe
3000
A32 alsam çok mu üzer POCO yerine acaba. Ama Oppo'ya da Realme almam Çin olacaksa illa Xiaomi istiyorum ya.

Neden ki?
Oppo ve Realme Çin'de Xiaomi'nin hemen arkasında cihazlar.
Bizzat benim elimdeki cihaz Realme marka ve türkiyedede birçok insan Oppo kullanıyor zaten.
Sırf bu yüzden gidip kötü bir telefon almayın bana kalırsa.
Bütçe artarsa Realme 7 Pro kesinlikle.
Artmazsa X3 NFC ya da a32. (X3 NFC diyorum ben)
@biyolog16

Neden ki?
Bizzat benim elimdeki cihaz Realme marka ve türkiyedede birçok insan Oppo kullanıyor zaten.
Artmazsa X3 NFC ya da a32. (X3 NFC diyorum ben)
Realme 7 pro 65W hızlı sarj diyor 10 saniyede doluyor galiba (!) 🤣

Neden ki?
Artmazsa X3 NFC'ya da a32. (X3 NFC diyorum ben)
@biyolog16

Reklamında da Acun oynamıştı ayar oldum bir de ne bileyim çok para gibi geliyor bilinmedik bir markaya. Mesela Realme 6I vardı 1800 ₺ ye onu alırdım ikinci el eğer bütçem olmasaydı. Ama işte büyük paralar olunca daha sağlam markalara bakmaya yöneliyorum. Çok teşekkür ederim güzel bir soru cevap postu oldu benim için. :)

Reklamında da Acun oynamıştı ayar oldum bir de ne bileyim çok para gibi geliyor bilinmedik bir markaya. Mesela Realme 6I vardı 1800 ₺ ye onu alırdım ikinci el eğer bütçem olmasaydı. Ama işte büyük paralar olunca daha sağlam markalara bakmaya yöneliyorum. Çok teşekkür ederim güzel bir soru cevap postu oldu benim için. :)

Bilinmedik bir marka mı?
Hocam dünya çapında bilinen markalar bunlar. Siz bilmiyorsunuz diye bilinmedik marka olmuyor, ayrıca sizin bilindik marka dediğiniz Xiaomi şikayet olarak çok yüksek bir orana sahip yazılımı yüzünden söylemek isterim.
Realme ve Oppo'nun şikayet oranı dünya ve Türkiye çapında Xiaomi'den çok daha düşük, memnuniyet oranı çok daha yüksek.
Zaten düşük bütçede Samsung gibi seçenekler genel olarak balon ya da kötü oluyorlar, Xiaomi dede yazılım sorunu olduğu için bu bütçelerdeki herkes Realme, Oppo, TCL gibi markalara yöneliyor.

Bilinmedik bir marka mı?
Hocam dünya çapında bilinen markalar bunlar. Siz bilmiyorsunuz diye bilinmedik marka olmuyor, ayrıca sizin bilindik marka dediğiniz Xiaomi şikayet olarak çok yüksek bir orana sahip yazılımı yüzünden söylemek isterim.
Realme ve Oppo'nun şikayet oranı dünya ve Türkiye çapında Xiaomi'den çok daha düşük, memnuniyet oranı çok daha yüksek.
Zaten düşük bütçede Samsung gibi seçenekler genel olarak balon ya da kötü oluyorlar, Xiaomi dede yazılım sorunu olduğu için bu bütçelerdeki herkes Realme, Oppo, TCL gibi markalara yöneliyor.

Hmm o zaman eylül'ü bekleyeyim belki Realme 8 ucuzdan girer Türkiye piyasasına ona da bakarım.

Hmm o zaman eylül'ü bekleyeyim belki Realme 8 ucuzdan girer Türkiye piyasasına ona da bakarım.

Olabilir Realme Türkiye fiyat politikası olarak yeni cihazlarda güzel bir politika uyguluyor.
(Genel olarak cihaz ülkeye bayağı indirimli olarak geliyor 3 ay gibi bir süre sonra normal fiyatına dönüyor)
Hangi cihazı alırsanız alın güle güle kullanmanız dileğiyle 🤗

Arkadaşlar selam. Vatan-MediaMarkt gibi yerlerden alınır biliyorum. Ancak epey ve cimri gibi sitelerde daha ucuza satıcılar var. Siz nereden alıyorsunuz mesela? Mi Store mesela Hepsiburada'dan daha pahalı. Almışken en pahalı yerden mi almalı?

En son telefonumu babamla MediaMarkt'tan almıştık oda bozdu internette 3500TL olan telefon 4200 TL oluyor MediaMarkt'ta en iyisi elden almak 2.ele hiç girmemek hocam 2. ele giriyorsanız da dikkatli olmanız lazım.

Geri
Yukarı