Cep Telefonu Tamiri Anketi

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anket yapmak yasak değil sanırım. Cep telefonu tamir konusuyla ilgili bir anket yaptım ve tamamen anonim. Google Gmail girişi yapmanızı istemesinin sebebi her kullanıcıdan sadece 1 cevap kabul eden bir sistem olması. Vakti olanlar anketi doldurursa çok sevinirim :) Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar anket açmakla ilgili fazla bir bilgim olmadığı için Google Forms’u kullandım. Google her Gmail sahibinin 1 defa ankete katılması için oturum açma izni istiyor ben bu özelliği kapattım.
İsterseniz TC'nun önlü arkalı fotosunu atalım.
1604478322905.png

Bu özelliği kapattım.

Sorulara baktım. Yorumlanacak bir bilgi istemiyor.

“Bu anketin amacı cep telefonu tamir ettirmek isteyen kullanıcıların fiyat/kalite ilişkisini incelemek ve sahip oldukları cihazın memnuniyet doğrultusunda tamir aşamasındaki davranışlarını incelemek için hazırlanmıştır. Tüm cevaplar anonim olarak işlenecektir.”

Bu dediğiniz ile soruların ilgisi yok maalesef.

Sorulara baktım. Yorumlanacak bir bilgi istemiyor.

“Bu anketin amacı cep telefonu tamir ettirmek isteyen kullanıcıların fiyat/kalite ilişkisini incelemek ve sahip oldukları cihazın memnuniyet doğrultusunda tamir aşamasındaki davranışlarını incelemek için hazırlanmıştır. Tüm cevaplar anonim olarak işlenecektir.”

Bu dediğiniz ile soruların ilgisi yok maalesef.
Test iki aşamadan oluşuyor. Telefonu arızalı kişilerin tamir ettirmek istedikleri halde hangi seçeneği tercih ettiklerini soruyor. Telefonunda arıza olmayanlar yeni bir cihaz alsa hangi cihazı tercih eder vs. tarzı sorular var. 121 Kişiden 33'ünün telefonu arızalı. Ben bu testi hazırlarken teste katılan kaç kişinin telefonu arızalı ve tamir ettirmek istiyor mu, hızlı şekilde tamir ettirmek mi veya en güvenilir tamir yerine tamir ettirmek istediklerini vs. sormak istedim. İsterseniz anketi ikinci kez doldurun diğer soruları da görebilirsiniz ancak lütfen cevaplarınızı göndermeyin. Bunun haricinde başka bir eleştiriniz varsa lütfen belirtin ben de dikkate alayım :)

Geri
Yukarı