Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

RekOS 1709 v0.4 LoL'de çalışır mı bir de Ethernet driverı kurmam gerekir mi yoksa otomatik kurar mı?

Bilmiyorsan kurmamışsındır sorun yok bende de myle oluyor şu anda öyle ben çok Tweak kurduğum için galiba çözümünü bulursan yazarsın artık.

Kendi kafanızda ne yaşıyorsunuz anlamadım kurdum ve driver güncelleyemediğim için Valorant'dan sürekli atıldığım için geri Windows 10'a döndüm.

Hocam güncel kullandığın OS nedir acaba?

Bunları yaparken hangi toolları kullandığını sorabilir miyim? Minecraft Bedrock oynuyorumda RekOS kullanasım gelmiyor.

Hocam bu yaptığınızı link haline getirip paylaşma imkanınız var mı? Bu işlerden anlamıyorum bu yüzden hazır kullanıyorum bu bilgisayarla da orijinal windowsta olmuyo zorunda kalıyorum kullandığınızı link yapıp atma veya önerdiğiniz bir Windows 10 sisteminin linkini atma şansınız var mı?

Hocam onu sildim ben ya. Çok uğraştım çünkü 1-2 kere hata vermişti neyi kaldırdım ya da sildim emin değilim program kurarken hata alıyordum paylaşamadım bu yüzden insanları uğraştırmak istemedim.

Konunun güncel hali var mı? 1 yıldan fazla olmuş. Şu an hangisini önerirsiniz FPS için?

Ben ReviOS kullanıyorum güncel sürümünü. Input-lag olarak bence gayet iyi normal Windows'a göre. FPS olarak karşılaştırmasını yapmadım ama arttırır FPS'ini her türlü diye düşünüyorum.

Konunun güncel hali var mı? 1 yıldan fazla olmuş. Şu an hangisini önerirsiniz FPS için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…