Çevrimiçi Oyun Önerisi

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bana çevrim içi oyunlar önerir misiniz?
Kocaman haritada tüm oyuncuların olduğu bir oyunda olur. ( Metin2 gibi falan.) Valorant gibi küçük haritada eşleşmeli süreli tarzda bir oyun da olur.
Yani aim gerektiren, strateji gerektiren tür de olur. Sadece eğlence amaçlı bir tür de olur. Önerin işte.

Şu an sadece Valorant oynuyorum artık sarmıyor. Ekibim de yok, kademe de kasamıyorum. Troller, smurfler yüzünden hepten sıktı.
Desteğinizi bekliyorum.

Oncelikle smurf'lerin neden sıkıntı oldugunu anlayamadim, karsindaki kisi hile kullanmadan cok iyi oynuyorsa demek ki yeterince iyi oynayamiyorsun.

Her neyse, Just Cause 2 Multiplayer oneririm, hikayeli modunu da oynayabilirsin.

Aim gerektiren oyunlar olarak Rainbow Six Siege ve İnsurgency Sandstorm oyunlarına bakabilirsin.

Büyük haritada multiplayer oyun olarak Ark Survival Evolved, New World, Rust oyunlarına bakabilirsin.

Oncelikle smurf'lerin neden sıkıntı oldugunu anlayamadim, karsindaki kisi hile kullanmadan cok iyi oynuyorsa demek ki yeterince iyi oynayamiyorsun.

Her neyse, Just Cause 2 Multiplayer oneririm, hikayeli modunu da oynayabilirsin.
Size cevabınızı şöyle veriyim o zaman.
Eğer o iyi oynayan kişi madem o kadar iyi oynuyorsa 5 dereceli maç sonucunda oyun neden onu benimle aynı lige atıyor ? Düşündün mü bunu hiç ? Adam başkasının hesabına girip arkadaşlarını taşıyor. Belli ki sen de onlardan birisisin.
Bahsettiğim iyi oynayıp galip gelen kişiler değil. Gelip 40-45 vuranlar.

Öneri için teşekkürler.

Aim gerektiren oyunlar olarak Rainbow Six Siege ve İnsurgency Sandstorm oyunlarına bakabilirsin.

Büyük haritada multiplayer oyun olarak Ark Survival Evolved, New World, Rust oyunlarına bakabilirsin.
Teşekkürler hocam önerileriniz için.
Bir de bir şey söyleyeceğim. Bu Valorant bende değişik bir bağ oluşturdu kendisiyle.
Hem oynamak istemiyorum hem istiyorum. Sanki Valorant haricindeki tüm oyunlar bir oyunun çakmasıymış gibi geliyor bana. Valorantın akıcılığı hafifliği falan ne biliyim. Oyuna giriyorsun dakikalar içinde maç başlıyor yani saf oyun oynuyorsun gereksiz yönergeler bekleme süreleri yok. Gir oyununu at çık, çok pratik.

Son düzenleme:
Bir zamanlar Rainbow Six Siege için aynı şeyi yaşıyordum. Konsol aldıktan sonra hikayeli oyunlara yönelince kurtuldum. Sizde deneyin.

Bir zamanlar Rainbow Six Siege için aynı şeyi yaşıyordum. Konsol aldıktan sonra hikayeli oyunlara yönelince kurtuldum. Sizde deneyin.
Valla hikayeli oyunlarda çok sıkılıyorum. Uzun zamandır denemedim belki saran bir oyun bulsam akar gider. Çok küçük yaşta konsolla tanıştım 5 yaşındayken playstation 1 sonrasında playstation 2 sahibi olmuştum ama bilgisayarla tanışınca artık o oyun kollarını elime alasım gelmiyor. Dediğiniz gibi bir araştırıp kendime uygunları seçip deniyeyim belki bulurum bir şeyler. Hatta uygun bir şey bulursam dolabımda bir kol var tekrar oyun koluna sarabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…