"Cezalı" etiketine ne zamana kadar cezalı olduğu da eklensin

Bence onun için de 1 aydan uzun yazmalı. @MF canı isterse yapar.

Son düzenleme:
Çok da gerek yok ama rumuzun üzerine imleci getirdiğimizde çıkan profil penceresi gibi cezalı etiketinin üzerine gelince ceza sebebi ve süresi yazabilir.

Bu kadar detaya gerek yok bence ama olsa güzel olur. ''Cezalı'' kısmına bastığımız ufak tefek detayları görmek hoş olabilir.

Anladigimi düsünüyorum. Bahsettiginiz "adam" ceza alan kullanici olmuyor mu? Ceza alan kisi cezasinin ne zaman bitecegini bildigine göre, böyle bir özellige de gerek olmadigini düsünüyorum.
Hayir, "adam" ceza alana yardımcı olmayan çalışan kişi.

Anladigimi düsünüyorum. Bahsettiginiz "adam" ceza alan kullanici olmuyor mu? Ceza alan kisi cezasinin ne zaman bitecegini bildigine göre, böyle bir özellige de gerek olmadigini düsünüyorum.
Hocam dediğiniz bir yandan haklı fakat örnek vermek gerekirse yazımdan 1 saat ceza almak var, yazımdan 1 hafta ceza almak var sallıyorum. Biz arkadaşın cevap verip veremeyeceğini bilsek güzel olabilir. Ama gelip gelmemesini önemsemiyorum. Bu hali de yeterince efektif bir uygulama olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…