CH321 alınır mı?

Ludanka

Centipat
Daha fazla  

460 TL gibi bir fiyatı var. Çok araştırdım fakat seçenekler arasında kayboldum gerçekten. Eski bir laptop kullanıyorum ses kartımın iyi olmadığını düşündüğümden dolayı blackshark V2X'e yönelmedim. Merdiven altı markalardansa Cooler Master olmasını tercih ederim. Kullanan arkadaşlar müzik kalitesini, oyun kalitesini değerlendirirse sevinirim. Önerilere de açığım.

soyulma durumu nedir? birde kablosu çok dolanıyor mu? önceki kulaklığımdan bundan dolayı vazgeçmek zorunda kaldım da

çok ikna oldum şu an :D satın almamak için kendimi zor tutuyorum hahahahah

Fiyatına göre daha iyisi var mıdır bilmem ama ben 1.5-2 yıldır kullanıyorum mükemmel.
Hocam gerçekten çok teşekkür ederim :D indirim bitmeden aldım şimdi fiyatı 650 olmuş. Bugün elime geçti sabahtan beri kullanıyorum bayıldım desem yeridir. Sadece kafamı biraz sıktı ona da zamanla alışılır.

Son düzenleme:
Çok ikna oldum şu an :D satın almamak için kendimi zor tutuyorum hahahahah.

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim :D indirim bitmeden aldım şimdi fiyatı 650 olmuş. Bugün elime geçti sabahtan beri kullanıyorum bayıldım desem yeridir. Sadece kafamı biraz sıktı ona da zamanla alışılır.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın, ilk aldığımda benim de kafamı biraz sıkmıştı ama 1 haftada alıştım.

Geri
Yukarı