Charlotte Nasıl Bir Animedir?

Zafris

Decapat
Charlotte nasıl bir animedir? Sonradan potansiyelini ortaya çıkaran karakterlerin konu alındığı yapımları seviyorum. Naruto ve Attack on Titan isteğimi yeterince karşılıyordu fakat artık yaz geldi günüm boş geçiyor ve Nartuo ile günde 25-30 bölüm izliyorum. Bir sitede gezerken bu animenin karakterinin de sonradan potansiyel gösterdiğini okudum. Yazı spoiler içeriyormuş o yüzden fazla okumadım. Nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çok sayıda anime izlemiş birisiysen, yenilik bulundurmayan, sıradan bir animedir. Yolun başında isen eğlenceli gelir yüksek ihtimal.

İzlediğim ilk animelerden ve çok beğenmiştim. Karakter normalde potansiyelli, yetenekli olduğunu biliyor ama bunu çok yanlış anlayıp yeteneğini farklı şeyler için kullanıyor. Sonradan ne yapması gerektiğini öğreniyor. Genel olarak güzel anime tavsiye ederim.

Hikâyemiz, bir grup ergenlik çağındaki kız ve erkeğin arasında görülen özel yetenekleri konu almaktadır. Yuu Otosaka gücünü kimseye bir şey belli etmeden kullanıp, normal, sıradan bir okul hayatı yaşamaktadır. Birdenbire karşısına Nao Tomori adında bir kız çıkar. Onunla karşılaşmasından dolayı, özel güç kullanıcılarının kaderi açığa çıkacaktır.

Geri
Yukarı