Cheat Engine virüslü mü?

Hocam bende indirdim 2 hafta önce cheat engini sayfası üzerinden bana virüs girdi 3 tane uygulama yüklendi sonra onları sildim cheat engini de sildim ama hala virüs var silinmemiş en sonunda temiz format attım temizlendi her şey.

Of of bir de format için PC bulmak zorunda kalacağım geçmiş olsun.

Bu site resmi sitesi ve evet, güvenilirdir. AV yazılımları hacktool olarak algıladıkları için pozitif sonuç veriyorlar.

Virüs girmedi, dediğim gibi. AntiVirusler hacktool olarak algıladığı için zararlı olarak algılıyorlar. Bilgisayarında AV yazılımı varsa pozitif sonuç veriyor, beyaz listeye alabilirsiniz. Cheat Engine virüslü değil.

Virüs girmedi, dediğim gibi. Antivirusler HackTool olarak algıladığı için zararlı olarak algılıyorlar. Bilgisayarında av yazılımı varsa pozitif sonuç veriyor, beyaz listeye alabilirsiniz. Cheat Engine virüslü değil.

Hocam aç dediğim an tüm uygulamalar error verdi aç kapat yapınca her şey neredeyse sıfırlanmıstı ve masaüstü boştu yani kanıtlamam için ne istiyorsunuz bilmiyorum.

Malwarebytes'ta tarattım diyorsunuz ama, Malwarebytes'ta tarattığınızda bile hacktool/ olarak görünür.

Geri
Yukarı