Chivalry 2 oynamak için tavsiyeler

DenizUmut0732

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce chivalry 2 aldım ve aldığıma hiç pişman değilim. Fakat artık oyunu oynamaya başladığımda her şey iyi gidiyordu, güzeldi, zevk alıyordum. Fakat bazı kanser oyuncular çıkmayana kadar. :( neyse gelelim konuya.
Chivalry 2 de en iyi karakter hangisi ve en iyi silah hangisi? Ben genellikle knights oynuyorum kılıcı oldugu için daha güçlü diye almıştım ama öyle değil sanırım?

Bir diğer konu ise bu doclamalar bende işe yaramıyor?
Mesela örnek vermek gerekirse 1 v 1 kaldığımda adam kılıcı sallarken sağ tıkla doch atıyorum fakat 2. kılıcı sallama zamanında doch yine atıyorum fakat kılıcım kırılıyor.
Bana bir iki numara verirseniz sevinirim. Daha oyuna yeni başladım, daha neyin ne olduğunu bilmiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dane Axe kullanıyorum genellikle. Hızı ve hasarı uygun. Menzili de fena değil. Rakiple 1v1'e kalınca kolayca baskı kurup killimi alabiliyorum. Tek eksisi sadece Vanguard sınıfında bulunması. Vanguard sınıfının da canı az ama staminası fazla.

Oyunda kazanmak istiyorsan mümkün olduğunca 1v1'e, 1vX'e kalma. Grupça dolaş hep. 1v1'e kalırsan da aç gözlü bir şekilde sürekli silah sallama. Blok-saldırı ilerle çoğu zaman. Yeri gelince üst üste birkaç kez vurup killi alırsın. Ayrıca Vanguard sınıfının bahsettiğim gibi staminası daha yüksek, büyük ihtimalle onun bloğu senden erken kırılacaktır.

1vX'e kalırsan boşa silah sallama, boşa blok basma. Stamina yönetimi önemli. Saldırı geldiği zaman blok bas sadece. Vuracağın zamanda etraflıca vur. Bu şekilde tahmin edemeyeceğin killer alabilirsin. Ayrıca bir an önce kendi takımından birilerini bulmaya çalış.

Geri
Yukarı