Chrome arama motorunda küçük resimler

batuhanaslan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen r5 5500
Ekran Kartı: Zotac RTX 3070 AMP Holo
Monitör: Asus TUF Gaming VG277Q1A 27
Anakart: Gigabyte B450M-H
Ram: Kingston Fury Beast 8X2 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16
Mouse: Razer Viper Mini
Klavye: Microsoft Wireless Kablosuz Klavye
Kulaklık: HP OMEN Dyad
Meslek
Kendi işimin patronuyum..
Ekran görüntüsü 2023-03-03 121409.png

Ekran görüntüsü 2023-03-03 121350.png

Kendi Chrome hesabıma girince arama motorunda aradıgım şey resimli cıkıyor ama başka hesapla girince resim olmuyor. Resim olayını nasıl kapatıp acabilirim? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Aynı durum bende de var bir anda oldu. Sebebini sorgulamadım ama silsem bende rahatlarım. Çözüm bulunursa burdan uygularım :)

Aynı durum bende de var bir anda oldu. Sebebini sorgulamadım ama silsem bende rahatlarım. Çözüm bulunursa buradan uygularım :)

Ohhhhh ne yalan söyleyeyim vallaha için rahatladı yaaa kafayı yiyecektim.

Bunun Chrome ile alakası yok. Google arama sonuçlarında artık sitelerin favicon'larını göstermeye başladı. Bu bir sorun değil. Ufak bir yenilik.

Bunun Chrome ile alakası yok. Google arama sonuçlarında artık sitelerin Favicon'larını göstermeye başladı. Bu bir sorun değil. Ufak bir yenilik.

Edge'de denedim böyle bir şey yok Chrome'da hesap acmadan denedim yine böyle bir şey yok Chrome'dan hesabımla girince oldugu kesin ama sebebini bir türlü bulamadım. Bu ekran görüntüsünü şimdi aldım
Ekran görüntüsü 2023-03-03 155153.png

Edge'de denedim böyle bir şey yok Chrome'da hesap acmadan denedim yine böyle bir şey yok Chrome'dan hesabımla girince oldugu kesin ama sebebini bir türlü bulamadım. Bu ekran görüntüsünü şimdi aldım Eki Görüntüle 1688399
Google yaptığı değişiklikleri her kullanıcıya aynı anda sunmuyor. Zamanla herkeste aktif oluyor. Karanlık modda da aynı oldu.

Google yaptığı değişiklikleri her kullanıcıya aynı anda sunmuyor. Zamanla herkeste aktif oluyor. Karanlık modda da aynı oldu.

Evet deneysel bir şeymiş zaten öyle bir bilgiye rastladım
Google constantly targets random users with experimental variations to the Search and ımage Search interfaces. Sometimes the differences are barely noticeable. Other variations are much more noticeable.

You're probably seeing One of these experiments. You could try clearing cache and cookies but, if that doesn't help, there's nothing you can do but wait until Google thinks you've had enough and releases you from the experiment!

As this is a user-to-user community, there's nothing we can do about this. I encourage you to send your feedback Direct to Google using the "send feedback" link at the bottom of the results page.

Aynı durum bende de var bir anda oldu. Sebebini sorgulamadım ama silsem bende rahatlarım. Çözüm bulunursa burdan uygularım :)
ÇÖZÜM:
google.com##.TbwUpd
google.com##.yWc32e
google.com##.ab_ctl
google.com##.fl Bu kodları reklam engelleyicinizin kullanıcı kuralları bölümüne yapıştırmak

Geri
Yukarı