Çözüm Chrome Güncelledikten Sonra Hiçbir Siteye Girmiyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yika38

Gigapat
Makaleler
11
Yer
Kayseri
Bugün Google Chrome'u sürüm 70.0.3538.67 numaralı sürüme güncelledim. Ama güncelledikten sonra Chrome'u bir süre kullandıktan sonra hiçbir siteye girmiyor. Bu süre genellikle 3-5 dakika civarı. İnternette bir sıkıntı yok, çünkü Microsoft Edge'de ve Mozilla Firefox'ta aynı sıkıntıyı yaşamıyorum.

Şu anda Microsoft Edge kullanıyorum.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Eklentilerinizi devre dışı bırakıp tekrar deneyin.
Sorunum eklentileri devre dışı bırakınca çözüldü gibi duruyor ama eklentisiz Chrome kullanamam. Kaspersky Protection ve AdBlock Plus benim için olmazsa olmaz eklentiler.

Öncelikle, yardımınız için teşekkürler. Anladığım kadarıyla uzun süredir kullanmadığım bir VPN eklentisi Chrome'umda sıkıntı yaratıyor. Diğer eklentileri (Kaspersky Protection, AdBlock Plus, Floating for YouTube ve Chameleon) etkinleştirdim ve şu an için bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı