Chrome kendi kendine kapanıyor

baltazar barbar

Hectopat
Daha fazla  
Chrome kendi kendine kapanıyor. Aynı zamanda hangi siteye basarsam basayım link olan yerin solunda bağlantı güvenli değil diye yuvarlaklı ünlem çıkıyor. Sonra bağlantı güvenli diye kilit resmi çıkıyor. Uzantı olarak AdGuard reklam engelleyiciyle Kaspersky protection kullanıyordum. Onları kapattım, yine aynı sorun var.

Virüs olabilir bir tarama yapın derim.

Hızlı tarama yaptırdım bir şey bulamadı bir de az önce fark ettim sayfayı Türkçeye çevire bastığımda kapanıyor otomatik çevirdediğim sitelere giremiyorum direk kapanıyor. Chrome arama ekranında bile sağ tıktaki Türkçe diline çevire basınca kapanıyor.

Chrome kendi kendine kapanıyor. Aynı zamanda hangi siteye basarsam basayım link olan yerin solunda bağlantı güvenli değil diye yuvarlaklı ünlem çıkıyor. Sonra bağlantı güvenli diye kilit resmi çıkıyor. Uzantı olarak AdGuard reklam engelleyiciyle Kaspersky protection kullanıyordum. Onları kapattım, yine aynı sorun var.

Uzantılardan çeviriyi yükledim o çeviriyor kapanmıyor site ama sağ tıktan kapanıyor Kaspersky engelliyor galiba nasıl engeli açabilirim dün yükledim yüklemeden normal çalışıyordu Chrome.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı