Chrome nasıl özelleştirilebilir?

Reggae Shark 35

Hectopat
Chrome kullanan herkesi buraya davet ediyorum ve şimdiden teşekkür ederim.
Opera GX, orta sistem dostu iken Chrome ise iyi sistem dostu olduğunu gözlemledim. Eski laptopumda Chrome yerine Opera çok daha hızlı çalışıyordu. Fakat şimdi yeni sistem kurdum ve şimdi Opera, Chrome'den daha yavaş kalıyor. Hem Metamask uzantısı için de Chrome kullanmak istiyorum.
Opera GX kullanırken;
-Kendi tarayıcısının VPN'i vardı ve çok kullanışlıydı.
-Tarayıcının sol sütununda yer imleri, whatsapp, instagram, twitter, geçmiş vs. bulunuyordu.
-Ve kendisine has bir çok kayarı bulunuyordu.
Uzun lafın kısası çok kullanışlıydı fakat Chrome'ye geçtiğimde hız farkı olsa bile yine de sudan çıkmış balığa döndüm.

Şimdi bu Chrome tarayıcısında ne gibi kolaylıklar bulunuyor?
Olmazsa olmaz dediğiniz uzantılar nelerdir?
VPN ya da whatsapp gibi kolaylıkları var mı?
Sizler hangi ayarları ve hangi uzantıları kullanıyorsunuz?

Opera GX, orta sistem dostu iken Chrome ise iyi sistem dostu olduğunu gözlemledim. Eski laptopumda Chrome yerine Opera çok daha hızlı çalışıyordu. Fakat şimdi yeni sistem kurdum ve şimdi Opera, Chrome'dan daha yavaş kalıyor. Hem MetaMask uzantısı için de Chrome kullanmak istiyorum.
Opera GX kullanırken;
-Tarayıcının sol sütununda yer imleri, WhatsApp, Instagram, Twitter, geçmiş vs. bulunuyordu.
-Ve kendisine has birçok kayarı bulunuyordu.
Uzun lafın kısası çok kullanışlıydı fakat Chrome'ye geçtiğimde hız farkı olsa bile yine de sudan çıkmış balığa döndüm.

VPN'ya da WhatsApp gibi kolaylıkları var mı?

Ne kadar guvenli bilmem ama uzantilara bakabilirsiniz.

Opera GX, orta sistem dostu iken Chrome ise iyi sistem dostu olduğunu gözlemledim. Eski laptopumda Chrome yerine Opera çok daha hızlı çalışıyordu. Fakat şimdi yeni sistem kurdum ve şimdi Opera, Chrome'dan daha yavaş kalıyor. Hem MetaMask uzantısı için de Chrome kullanmak istiyorum.
Opera GX kullanırken;
-Tarayıcının sol sütununda yer imleri, WhatsApp, Instagram, Twitter, geçmiş vs. bulunuyordu.
-Ve kendisine has birçok kayarı bulunuyordu.

VPN'ya da WhatsApp gibi kolaylıkları var mı?

Hocam yeni tarayıcı değiştirmişsiniz diğer tarayıcalara da bir göz atmanızı öneririm sizin için süreklilik ve stabilizasyon konusunda en performanslı olanı seçmeniz uzun kullanımda size büyük kolaylık sağlayacaktır benim ise naçizane önerim Mozilla Firefox. Firefox kullanmak isterseniz birçok konuda yardımcı olabilirim fakat asıl demek istediğim diğer tarayıcılara da bir göz atın ki kendinize göre en iyisini seçin.

Geri
Yukarı