Çözüldü Chrome OS Flex ve Windows 7'yi Dual Boot nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan rydn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rydn

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Cihazda Windows 6 yüklü ve ben bunun yanına Chrome OS Flex yüklemek istiyorum. Disk yönetiminden de ikiye böldüm diski. Fakat Chrome OS kurarken seçenek sunmuyor ve her şey silinecek diyor. Nasıl halledeceğim bunu?

Çözüm
Şu anlık yapılamıyor.

Chrome bunu düşünememiş, maalesef şu anda Chrome OS yüklemeye çalışırsanız Disk'in tamamı silinecek, belirli bir bölüme kurulamıyor maalesef. Eğer iki tane Disk'iniz var ise, rastgele arasından birini siliyor.

Zaten şu an Chrome Flex Beta sürümünde denilebilir, o yüzden biraz saçma bir sisteme sahip.

Yapabileceğiniz tek şey, Chrome OS ile temiz bir kurulum yapıp sonrasında üstüne Windows 7 kurmak.
Şu anlık yapılamıyor.

Chrome bunu düşünememiş, maalesef şu anda Chrome OS yüklemeye çalışırsanız Disk'in tamamı silinecek, belirli bir bölüme kurulamıyor maalesef. Eğer iki tane Disk'iniz var ise, rastgele arasından birini siliyor.

Zaten şu an Chrome Flex Beta sürümünde denilebilir, o yüzden biraz saçma bir sisteme sahip.

Yapabileceğiniz tek şey, Chrome OS ile temiz bir kurulum yapıp sonrasında üstüne Windows 7 kurmak.

Çözüm
Teşekkür ederim. Windows 7'yi kaybetmeyi göze alamam. Bypass yaptım ve bu çok uğraştırdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı