Chrome OS nasıldır ve kullanılır mı?

569801

Hectopat
Makaleler
4
Kendi bilgisayarıma Chrome OS kursam nasıl olur? Bilgisayarım yeni bir bilgisayar ama. Windows 11 kullanıyorum şu an. Nasıl bir işletim sistemidir bu, güvenliği falan nasıl, nasıl bir performansı var?

Performansı ve güvenilirliği iyi. Zaten Google tarafından ortaya çıkartıldı. Hangi programları ve oyunları kullanıyorsunuz? İnternet için uygun bir OS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha çok içerik tüketmek ve basit ofis işleri için geliştirilmiştir. Eski bilgisyarlar için güvenli, hızlı ve güzel bir işletim sistemidir. Ayrıca Linux uygulamalarını da desteklemektedir. Maalesef Flex versiyonunun Android desteği yoktur. Oyun ve içerik üretimi için uygun değildir.

Birazcık baktım da, çoğu uygulamayı kullanamıyoruz öyle mi arkadaşlar?
Sadece tarayıcı odaklı işler için uygundur. Artı uygulama için Linux özelliği aktif edilip belki Linux uygulamaları kullanılabilir. Aslında Flex olmayan versiyonda GooglePlay olduğu için uygulama desteği açısından çok iyi. Bende de ChromeBook bir cihaz var uygulama açısından memnunum gayet ama sonradan kurulan Chrome OS Flex'de uygulama desteği zayıf.

Yeni konular

Geri
Yukarı