Chrome Privacy Test Eklentisi Nedir?

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Bu eklenti nedir arkadaşlar? Kendiliğinden geldi, siliyorum kapat aç yapınca tekrar geliyor? Kontrol ettiğimde Chrome mağazada var, normal bir eklenti gibi duruyor ama sildikten sonra niye tekrar yüklenip açılmak için onay istiyor anlamadım. Virüs tarzı bir şey olabilir mi? Kaspersky var sürekli açık, o bir şey demedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    7,3 KB · Görüntüleme: 30
Senkronizasyon açık mı? Uzantı senkronizasyonu açıksa kurulu uzantıları tekrar yüklüyor olabilir.

Senkronizasyon açık mı? Uzantı senkronizasyonu açıksa kurulu uzantıları tekrar yüklüyor olabilir.
Senkronizasyonu aktif olarak kullandığım için kapalı değil. Önceden eklenti yükleyip sildiğimde tekrar gelmiyordu. Bunu ben kurmadım ama kaldırsam da tekrar kuruluyor. Acaba Chrome kendi temel eklentisi falan mıdır güvenlik için dersiniz. Pek bir açıklama yok ama sayfasına bakarsak güvenlikle alakalı gibi duruyor.

Senkronizasyonu aktif olarak kullandığım için kapalı değil. Önceden eklenti yükleyip sildiğimde tekrar gelmiyordu. Bunu ben kurmadım ama kaldırsam da tekrar kuruluyor. Acaba Chrome kendi temel eklentisi falan mıdır güvenlik için dersiniz. Pek bir açıklama yok ama sayfasına bakarsak güvenlikle alakalı gibi duruyor.
Chrome'un bir özelliği eklenti ile dayatacağını sanmıyorum, sorunu yaşayan birkaç kişi daha dediğim yolla senkronizasyon ayarlarındaki eklentiler ve uygulama senkronizasyonunu kapatarak sorunu çözdüğünü söylüyor, bir deneyin.

Geri
Yukarı