Chrome Sekme Belirli Bir Süre Sonra Yenileniyor

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu sorunun bir çözümü var mı? Bir sekme açıyorum yarım saat - bir saat girmiyorum. Sonra giriyorum, sayfa yenileniyor. Bir video izlerken sorun oluyor video yarıda kalıyor. Sayfa yenilenince de kaçıncı dakika olduğunu bulamıyorum. Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
chrome://flags/#automatic-tab-discarding

Bu metni Chrome adres çubuğuna aratın. Otomatik sekme silme ayarını bulun ve devre dışı bırakmayı seçin.
chrome://flags/#automatic-tab-discarding

Bu metni Chrome adres çubuğuna aratın. Otomatik sekme silme ayarını bulun ve devre dışı bırakmayı seçin.
Teşekkürler, sorunum çözüldü.
Yine bu sorunla karşılaştım ve bu sefer yukarıdaki ayarı kaldırmış, sayın Google. Buna bir siteden yeni bir çözüm buldum ve paylaşmak istedim.
  • Chrome://discards/ adresine gidiyoruz.
  • Burada yapacağımız işlem "Discards" sekmesinde ve "Auto Discardable" sütununda olacak.
  • Yapmamız gereken işlem, bu üzerinde tik bulunan "Toggle" tuşlarını "x"e çevirmek. Bunun için tek yapmamız gereken "Toggle" butonuna basmak.
Ancak sorun şu ki bu çözümde her sekme açtığınızda bu işlemi yapmanız gerekiyor. Açıkçası bu da cidden çok uğraştırıcı bir şey. Bu yüzden en basiti farklı bir tarayıcı kullanmak.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı