Chrome Ses Var Görüntü Yok

mertusgs

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Chromede Videolarda Ses Var Görüntü Yok Ne Yapabilirim Chrome Güncelledim Sildim Baştan Kurdum Flash Playerları Güncelledim Hala Sorunum Devam Ediyor Yardım Ederseniz Sevinirim Teşekkürler ...

Bütün videolarda mı aynı sorun var ?
Herhangi bir videoyu açın ve üzerine sağ tıklayın, ardından "Donanım hızlandırmayı etkinleştir" seçeneğini iptal edin.
Sonucu paylaşır mısınız ?

Son düzenleme:
1. Chrome araç çubuğuna chrome://flags giriş yapın.
“Donanım ivmeli video kod çözümünü devre dışı bırak” seçeneğini etkinleştirip tarayıcınızı yeniden başlatın.

2. Chrome sağ tıklayıp Özellikler’e girerek uyumluluk sekmesine giriş yapın
“yüksek dpi ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak” seçeneğini işaretleyerek tekrar deneyin.

3. Ekran kartınızı güncelleyin.

“Donanım ivmeli video kod çözümünü devre dışı bırak” seçeneğini etkinleştirip tarayıcınızı yeniden başlatın.

“yüksek dpi ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak” seçeneğini işaretleyerek tekrar deneyin.

Teşekkür Ederim Sorun Çözüldü :)

Çok teşekkürler. 1. çözümü denedim, düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı