Çözüldü Chrome sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NookumPie

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522594034
Merhabalar.

Chrome'un yeni güncellemesi 37.0.2062.94 m yaptıktan sonra bu hale geldi.
1080p olan çözünürlük çok düştü ayrıca facebook ve youtube un bazı bölgeleri bulanık hale geçti, resimdede sekme isimleri ve yer işaretlerinin isimlerinin baya kötü bir hal aldığını görmüşsünüzdür. Son olarakda sekme geçişleri felaket derecede yavaşladı ve geçerken hafif bir donma mevcut.

Silip yeniden yükledim tarayıcıyı sıfırladım etkisi olmadı, ayrıca uyumluluk modlarını denedim hiçbir işe yaramadı, geri bildirimde bulundum bu konu hakkında sizce birşeyler yapılabilir mi?

1
upload_2014-8-27_1-47-15.png

Ayrıca youtubedeki değişiklik: Soldaki eskisi - Sağdaki yenisi (bulanık)
DobPOz.png

Son düzenleme:
Masaüstüne sağ tık > Kişiselleştir > Sola alttan Görüntü > DPI ayarını değiştir. Oturumu kapat aç. Tekrar eski haline getirip oturumu tekrar kapat aç."

Masaüstüne sağ tık > Kişiselleştir > Sola alttan Görüntü > DPI ayarını değiştir. Oturumu kapat aç. Tekrar eski haline getirip oturumu tekrar kapat aç."

Dediğinizi yaptım ancak bir sonuç alamadım, ölçeklendirmeyi daha küçük yapınca sorun düzeliyor ancak bu seferde herşey çok küçük oluyor, masaüstündeki simgelerde dahil, ve donma kesilmiyor. Eski haline çevirince yine aynı hali alıyor cevabınız için teşekkür ederim. @THE_MILLER ın dediği gibi Chrome 36 indirdim yalnız bu Portable flan bağımsız olarak yükledi pek güvenemedim ? 2 tane chrome oluştu.

Portable sürümünü bilerek verdim. Şayet aradığını bulduysan mevcut Chrome'ı kaldırabilirsin. Eski 36 sürümünü versem güncelleme ile 37'ye otomatik geçerdi. C: ye atıp kısa yol oluşturabilirsin. Sıradan bir site vermedim fark ettiysen DownloadCrew sitesinde barındırmakta, güvenilir olmasa yayınlamazlar.

Cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim, başka bir bilgisayardaki 36 sürüm olan chrome u alarak kendime attım, eski halini aldı. Sorunum çözüldü. Tekrar teşekkür ederim konu kapanabilir. 36 ile devam edelim bari :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı